motoger

Rozrusznik Volkswagen Passat B4

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Rozrusznik Volkswagen Passat B4
Rozrusznik Volkswagen Passat B4
Rozrusznik Volkswagen Passat B4
Rozrusznik Volkswagen Passat B4
Rozrusznik Volkswagen Passat B4
Rozrusznik Volkswagen Passat B4
Rozrusznik Volkswagen Passat B4
Rozrusznik Volkswagen Passat B4
Rozrusznik Volkswagen Passat B4

Sprzedawcy części do Volkswagen Passat:

części uzywane samochodowe
auto kasacja części używane
czesci samochodowe uzywane
giełda części poznań
części używane opel
auto części gliwice
zamienne czesci samochodowe
auto części
auto szrot samochodowy
części używane poznań
auto części słomczyn
giełda części samochodowych
giełda części śląsk
giełda części moto2.pl
giełda części używanych samochodowych poznań
moto2
auto czesci zamienne
części używane amerykańskie
auto szrot
gielda czesci
części moto2
giełda części
moto2.pl
auto części zamienne
części szrot samochodowy
auto części warszawa
giełda części słomczyn
auto części poznań

Cena Rozrusznik Volkswagen Passat Cena

Samochodowe części serwis z ofertami do Volkswagen Passat możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Rozrusznik. Wybierz części samochodowe z kategorii Silnik. Ta prawie jak nowa część używana pojawiła się tutaj w dniu 2025-01-25 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2025-02-12 - numer oferty 31303831. Część używana Rozrusznik do Volkswagen Passat B4 przeznaczona na sprzedaż. Sprzedawca ma dostępne w tej chwili 8 sztuk tych części samochodowych. Cena Rozrusznik Volkswagen Passat B4 2.4 1993 coupe. Tanio Rozrusznik Volkswagen Passat B4 2.4 1993 coupe. Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 2.4 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 1994. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu coupe i to auto wyprodukowano przez producenta Volkswagen. Ten model Passat na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach B2, B3, B4, B5, B5 FL, B6, B7, B8.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym rozrusznik . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Volkswagen Passat wersja B4. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Volkswagen Passat. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Dowiedziałem się od kolegi że Volkswagen Passat W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Passat bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Volkswagen Passat. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie rozrusznik do Passat. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu rozrusznik. Poszukałem rozrusznik na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Zadzwoniłem po części używane rozrusznik do motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Volkswagen Passat. Kurde będę musiał znaleźć część rozrusznik. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na motoger Volkswagen Passat. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu rozrusznik w Volkswagen Passat. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę rozrusznik do Volkswagen Passat. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić rozrusznik. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Chyba największa ilość rozrusznik. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Volkswagen Passat na części.  


KONTAKT

tanio Rozrusznik Volkswagen Passat B4

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Rozrusznik Volkswagen Passat B4
Rozrusznik Volkswagen Passat B4 Rozrusznik Volkswagen Passat B4
Copyright © 2025. MOTOGER.pl